دکتر ملیحه سرکوهی

دکتر ملیحه سرکوهی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرمان

کد نظام پزشکی

136539
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، ساختمان باران، واحد 309

تلفن:03432232461

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ملیحه سرکوهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملیحه سرکوهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر بسیار صبور و مهربون خیلی آروم و متین ب حرفام گوش دادن و این انرژی مثبت رو ب من هم منتقل کردن.یکی از بزرگترین معظلات زندگیمو حل کردن .خدا بهشون آرامش و برکت بده

مهران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولین مرتبه بود که ویزیت شدم.و احساس میکنم دارو خیلی روم تاثیرگذار بوده برخورد با مریض عالی بود و خیلی با حوصله به صحبتهایم گوش کردند.

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار تا بسیار پزشک عالی هستند و به صحبت های بیمار گوش میدهند و روند درمانی بنده بسیار عالی انجام شد.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار تا بسیار پزشک حاذقی هستند و با دقت به صحبت های بیمار گوش میدهند و دوره درمانم را که زیر نظر ایشان گذارنده ام عالی بود.

آزاده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند. دلسوز و علمشون عالی.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ملیحه سرکوهی
نوبت مطب خیابان جهاد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان جهاد، ساختمان باران، واحد 309
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملیحه سرکوهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه سرکوهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه سرکوهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملیحه سرکوهی چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه سرکوهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه سرکوهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملیحه سرکوهی کجا است؟
دکتر ملیحه سرکوهی 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملیحه سرکوهی را ببینید.
+
آیا دکتر ملیحه سرکوهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه سرکوهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملیحه سرکوهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه سرکوهی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملیحه سرکوهی چه زمانی است؟
دکتر ملیحه سرکوهی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه سرکوهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملیحه سرکوهی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر ملیحه سرکوهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملیحه سرکوهی 5 از 5 است.

درباره دکتر ملیحه سرکوهیدکتر ملیحه سرکوهی dr malihe sarkohi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر ملیحه سرکوهی در کرمان، خیابان جهاد، ساختمان باران، واحد 309 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملیحه سرکوهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432232461 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملیحه سرکوهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملیحه سرکوهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملیحه سرکوهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملیحه سرکوهی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملیحه سرکوهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.