دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
مجید صبوری

مجید صبوری

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

88076
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان میرزایی

آدرس:

تهران، زعفرانیه آصف، میدان اعجازی، خیابان میرزایی، مرکز توانبخشی عمل ساختمان تحصصی

تلفن:02122411667

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

اطلاعات مطب خیابان جانبازان غربی

آدرس:

تهران، خیابان جانبازان غربی، مسیل باختر، پلاک 435، طبقه اول

تلفن:02177999252

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مجید صبوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مجید صبوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیرعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر حاذق و ماهری هستند.

مجید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مجید صبوری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان میرزایی
تهران - تهران، زعفرانیه آصف، میدان اعجازی، خیابان میرزایی، مرکز توانبخشی عمل ساختمان تحصصی


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جانبازان غربی
تهران - تهران، خیابان جانبازان غربی، مسیل باختر، پلاک 435، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مجید صبوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید صبوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مجید صبوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مجید صبوری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید صبوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مجید صبوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مجید صبوری کجا است؟
دکتر مجید صبوری 2 مطب در مطب خیابان میرزایی و مطب خیابان جانبازان غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مجید صبوری را ببینید.
+
آیا مجید صبوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید صبوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مجید صبوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید صبوری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مجید صبوری چه زمانی است؟
دکتر مجید صبوری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مجید صبوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مجید صبوری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به مجید صبوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی مجید صبوری 5 از 5 است.
درباره مجید صبوری


دکتر مجید صبوری dr majid sabouri از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب مجید صبوری در تهران، زعفرانیه آصف، میدان اعجازی، خیابان میرزایی، مرکز توانبخشی عمل ساختمان تحصصی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مجید صبوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122411667 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مجید صبوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مجید صبوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مجید صبوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مجید صبوری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مجید صبوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.