دکتر مجید انتظاری

دکتر مجید انتظاری

تخصص جراحی عمومی

یزد

کد نظام پزشکی

132733

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید انتظاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مجید انتظاری
نوبت مطب بلوار آیت الله کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، بلوار آیت الله کاشانی، مقابل بیمارستان مرتاض، ساختمان آبادیس، طبقه3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید انتظاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید انتظاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید انتظاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید انتظاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید انتظاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید انتظاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید انتظاری کجا است؟
دکتر مجید انتظاری 1 مطب در مطب بلوار آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید انتظاری را ببینید.
+
آیا دکتر مجید انتظاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید انتظاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید انتظاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید انتظاری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید انتظاری چه زمانی است؟
دکتر مجید انتظاری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید انتظاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید انتظاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مجید انتظاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید انتظاری 0 از 5 است.

درباره دکتر مجید انتظاریدکتر مجید انتظاری dr majid entezari از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر مجید انتظاری در یزد، بلوار آیت الله کاشانی، مقابل بیمارستان مرتاض، ساختمان آبادیس، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید انتظاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538279039 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید انتظاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید انتظاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید انتظاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید انتظاری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید انتظاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.