دکتر مهتاب رستمی

دکتر مهتاب رستمی

کد نظام پزشکی: 140624
5 (18 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
123 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مهتاب رستمی

کلینیک سلامت مغز دانا
آدرس: شیراز - شیراز، بلوار بعثت (حدفاصل چهارراه خلدبرین و فلکه سنگی)، ساختمان پزشکان مریم، طبقه پنجم، واحد 13، https://danabrain.ir/
در حال حاضر نوبت‌های این مطب پر شده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر کاوه کاشانی
دکتر کاوه کاشانی
مغز و اعصاب (نورولوژی)
5
(460 نظر)
6998 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403
دکتر سجاد امامی
دکتر سجاد امامی
مغز و اعصاب (نورولوژی)
4.9
(266 نظر)
5610 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر محسن فرزدقی
دکتر محسن فرزدقی
مغز و اعصاب (نورولوژی)
4.9
(88 نظر)
1696 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403

آدرس مطب دکتر مهتاب رستمی

کلینیک سلامت مغز دانا
آدرس:
شیراز، بلوار بعثت (حدفاصل چهارراه خلدبرین و فلکه سنگی)، ساختمان پزشکان مریم، طبقه پنجم، واحد 13، https://danabrain.ir/

خدمات دکتر مهتاب رستمی

دکتر سردرددکتر تشنجدکتر ام اس (MS)دکتر نوار مغز (EEG)دکتر صرعدکتر نوار عصب و عضلهدکتر درددکتر خواب رفتن دستدکتر میاستنیدکتر ای ال اس (ALS)دکتر زوال عقل (دمانس) عروقیدکتر فلج مغزیدکتر نورو مدولاسیوندکتر اختلال حرکتیدکتر تحریک عصب واگ (VNS)دکتر مشکلات بلعدکتر سکته مغزیدکتر کندی حرکت (برادیکینزی)دکتر سندرم پاهای بی قراردکتر رادیکولوپاتیدکتر پارکینسوندکتر نوریت بینایی (رتینیت)دکتر مشکل عصبیدکتر مشاوره عصبیدکتر عفونی عصبیدکتر مطالعات هدایت عصبی (NCS)دکتر ضعف عضلات / فلجدکتر مسائل مربوط به حرکتدکتر درمان میگرندکتر گلیوبلاستومادکتر مننژیومادکتر انسفالیت (التهاب مغز)دکتر غش / سنکوپدکتر فلج صورتدکتر الکترومیوگرافی (EMG)دکتر ورم و درماتومیوزیتدکتر دلهرهدکتر هذیاندکتر مسائل شناختیدکتر ناهنجاری چیاریدکتر عروق مغزیدکتر تروما / آسیب دیدگی مغزدکتر آنوریسم مغزدکتر آتاکسی (ناهماهنگی حرکتی)دکتر ناهنجاری شریانی (AVM)دکتر مغز پیری (آزمایش عصبی روانی)

نظرات درباره دکتر مهتاب رستمی

5
از 18 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
عسل(1403/04/03)
نوبت دهی مطب
(1403/04/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای سردرد پی در پی و التهاب استخوان ماستوئید دکتر عالی و مهربان هستند پیشنهادشون میکنم حتی حرفاشون هم باعث دلگرمی و آرامش مکفی هست
رضا(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: سر درد شدید و استرس و سوزش پشت چشم
کاربر دکترتو(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیار عالی و با تجربه و تشخيص درست /خیلی راضی هستم
عبدالعلی(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
چک آپ عصب دست
کاربر دکترتو(1403/03/14)
نوبت دهی مطب
(1403/03/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سردرد تشخیص درست
ام البنین(1403/03/07)
نوبت دهی مطب
(1403/03/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام خانم دکتر واقعا با اخلاق و با حوصله بودن تا الان برای من پیش نیومده بود که برم دکتر و اینقدر دکتر با حوصله و دقیق به حرف هام گوش بدن و توضیح بدن با دقت که من متوجه شوم. اولین جلسه بود که خانم دکتر رو دیدم خیلی حس خوبی داشتم که تونستم بدون استرس مشکلم که میگرن بود رو توضیح بدم .

سوالات متداول راجع به دکتر مهتاب رستمی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مهتاب رستمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهتاب رستمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهتاب رستمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهتاب رستمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهتاب رستمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مهتاب رستمی کجا است؟
دکتر مهتاب رستمی 1 مطب در کلینیک سلامت مغز دانا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهتاب رستمی را ببینید.
آیا دکتر مهتاب رستمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب رستمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهتاب رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهتاب رستمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهتاب رستمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهتاب رستمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب رستمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهتاب رستمی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر مهتاب رستمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهتاب رستمی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مهتاب رستمیدکتر مهتاب رستمی dr mahtab rostami از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر مهتاب رستمی در شیراز، بلوار بعثت (حدفاصل چهارراه خلدبرین و فلکه سنگی)، ساختمان پزشکان مریم، طبقه پنجم، واحد 13، https://danabrain.ir/ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهتاب رستمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136476172,09172030360 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهتاب رستمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهتاب رستمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهتاب رستمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهتاب رستمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهتاب رستمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.