دکتر مهنوش توکلی فرد

دکتر مهنوش توکلی فرد

پزشک عمومی

دکترای تخصصی (Ph.D) مطالعات اعتیاد
رشت

کد نظام پزشکی

77153

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، کوی ولیعصر، ساختمان پارند، کلینیک حیات نو

تلفن:01332128626

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهنوش توکلی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهنوش توکلی فردسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهنوش توکلی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهنوش توکلی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهنوش توکلی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهنوش توکلی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهنوش توکلی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش توکلی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهنوش توکلی فرد کجا است؟
دکتر مهنوش توکلی فرد 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهنوش توکلی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر مهنوش توکلی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش توکلی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهنوش توکلی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهنوش توکلی فرد متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهنوش توکلی فرد چه زمانی است؟
دکتر مهنوش توکلی فرد از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش توکلی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهنوش توکلی فرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهنوش توکلی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهنوش توکلی فرد 0 از 5 است.

درباره دکتر مهنوش توکلی فرددکتر مهنوش توکلی فرد dr mahnoosh tavakkoli fard از دکترهای متخصص عمومی رشت هستند. مطب دکتر مهنوش توکلی فرد در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، کوی ولیعصر، ساختمان پارند، کلینیک حیات نو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهنوش توکلی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332128626 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهنوش توکلی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهنوش توکلی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهنوش توکلی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهنوش توکلی فرد متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهنوش توکلی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.