کد نظام پزشکی

۶۰۹۰۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17شهریور، تقاطع طالقانی، ساختمان امروز، طبقه اول

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
ملاحظات

شنبه-یکشنبه-سه شنبه-چهارشنبه ساعت 21-16

دکتر محمود بهشتی
دکتر محمود بهشتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود بهشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود بهشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود بهشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود بهشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود بهشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود بهشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود بهشتی کجا است؟
دکتر محمود بهشتی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود بهشتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود بهشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود بهشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود بهشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود بهشتی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود بهشتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود بهشتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود بهشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود بهشتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود بهشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود بهشتی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود بهشتی

دکتر محمود بهشتی dr mahmoud beheshti از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر محمود بهشتی در تبریز، خیابان 17شهریور، تقاطع طالقانی، ساختمان امروز، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود بهشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135548101 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود بهشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود بهشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود بهشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود بهشتی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود بهشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.