دکتر محمود نامدار

دکتر محمود نامدار

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

55887
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب میدان هفت حوض

آدرس:

تهران، میدان هفت حوض نارمک، جنب گلبرگ غربی، روبروی شهرداری، پلاک 1، طبقه اول

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، مطهری شمالی، مرکز تخصصی جراحی ماد

تلفن:02188796006

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود نامدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود نامدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمود نامدار
نوبت مطب میدان هفت حوض
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان هفت حوض نارمک، جنب گلبرگ غربی، روبروی شهرداری، پلاک 1، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 09:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، مطهری شمالی، مرکز تخصصی جراحی ماد
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود نامدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود نامدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود نامدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود نامدار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود نامدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نامدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود نامدار کجا است؟
دکتر محمود نامدار 2 مطب در مطب میدان هفت حوض و مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود نامدار را ببینید.
+
آیا دکتر محمود نامدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نامدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود نامدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود نامدار متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود نامدار چه زمانی است؟
دکتر محمود نامدار از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نامدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود نامدار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمود نامدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود نامدار 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود نامداردکتر محمود نامدار dr mahmood namdar از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر محمود نامدار در تهران، میدان هفت حوض نارمک، جنب گلبرگ غربی، روبروی شهرداری، پلاک 1، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود نامدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177809055 , 02177895258 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود نامدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود نامدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود نامدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود نامدار متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود نامدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.