دکتر مهدی شرافتی

دکتر مهدی شرافتی

کد نظام پزشکی: 84467
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مهدی شرافتی

مطب دیباجی جنوبی
آدرس: تهران - تهران، اتوبان صدر، دیباجی جنوبی، خیابان شهید تسلیمی، نبش دوقوز، ساختمان نگین اختیاریه، طبقه4، واحد 10
اولین نوبت آزاد:امروز | 12:00

آدرس مطب دکتر مهدی شرافتی

مطب دیباجی جنوبی
آدرس:
تهران، اتوبان صدر، دیباجی جنوبی، خیابان شهید تسلیمی، نبش دوقوز، ساختمان نگین اختیاریه، طبقه4، واحد 10
تلفن:

نظرات درباره دکتر مهدی شرافتی

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
نیکو(1403/03/04)
(1403/03/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار با حوصله بودن و کارشون خیلی عالی و حرفه ای بود

سوالات متداول راجع به دکتر مهدی شرافتی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی شرافتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی شرافتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی شرافتی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهدی شرافتی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی شرافتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شرافتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مهدی شرافتی کجا است؟
دکتر مهدی شرافتی 1 مطب در مطب دیباجی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی شرافتی را ببینید.
آیا دکتر مهدی شرافتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شرافتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهدی شرافتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی شرافتی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی شرافتی چه زمانی است؟
دکتر مهدی شرافتی از روز فردا بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شرافتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی شرافتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی شرافتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی شرافتی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مهدی شرافتیدکتر مهدی شرافتی dr mahdi sherafati از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر مهدی شرافتی در تهران، اتوبان صدر، دیباجی جنوبی، خیابان شهید تسلیمی، نبش دوقوز، ساختمان نگین اختیاریه، طبقه4، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی شرافتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122573036 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی شرافتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی شرافتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی شرافتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی شرافتی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی شرافتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.