دکتر مهدی اکرامی

دکتر مهدی اکرامی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

83736

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب درمانگاه آهنگ

آدرس:

تهران، بلوار 45 متری آهنگ، روبروی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب و شرق، درمانگاه مرکزی آهنگ، پلاک 352

تلفن:02133698811

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی اکرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب درمانگاه آهنگ
دکتر مهدی اکرامی
دکتر مهدی اکرامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی اکرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی اکرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی اکرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی اکرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی اکرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی اکرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی اکرامی کجا است؟
دکترمهدی اکرامی مطب درمانگاه آهنگ مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی اکرامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی اکرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی اکرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی اکرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی اکرامی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی اکرامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی اکرامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی اکرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی اکرامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی اکرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی اکرامی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی اکرامیدکترمهدی اکرامی dr mahdi ekrami از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهدی اکرامی در تهران، بلوار 45 متری آهنگ، روبروی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب و شرق، درمانگاه مرکزی آهنگ، پلاک 352 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی اکرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133698811 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی اکرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی اکرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی اکرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی اکرامی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی اکرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.