دکتر لیدا زمانی عموقین

دکتر لیدا زمانی عموقین

کد نظام پزشکی: 86253
4.7 (13 نظر)
٪93 پیشنهاد کاربران
275 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر لیدا زمانی عموقین

مطب تهرانپارس
آدرس: تهران - تهران، تهرانپارس، تقاطع خیابان دلاوران و سراج، جنب بانک سپه، پلاک 11، واحد 2
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:00

نظرات درباره دکتر لیدا زمانی عموقین

4.7
از 13 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%93
پیشنهاد کاربران
تینا(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: استرس و اضطراب
مریم(1403/02/03)
نوبت دهی مطب
(1403/02/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بسیار خوش برخورد با حوصله و مهربان
میگل(1403/01/18)
نوبت دهی مطب
(1403/01/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
باتجربه و کار بلد
فاطمه(1402/12/07)
نوبت دهی مطب
(1402/12/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
پزشک فوق العاده بودند
نیکی(1402/11/11)
نوبت دهی مطب
(1402/11/11)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عدم رضایت
حسین(1402/10/28)
نوبت دهی مطب
(1402/10/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عالی

سوالات متداول راجع به دکتر لیدا زمانی عموقین

چطور می‌توانم نوبت دکتر لیدا زمانی عموقین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیدا زمانی عموقین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیدا زمانی عموقین در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر لیدا زمانی عموقین چقدر است؟
هزینه ویزیت لیدا زمانی عموقین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا زمانی عموقین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر لیدا زمانی عموقین کجا است؟
دکتر لیدا زمانی عموقین 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیدا زمانی عموقین را ببینید.
آیا دکتر لیدا زمانی عموقین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا زمانی عموقین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر لیدا زمانی عموقین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیدا زمانی عموقین متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و روان پزشکی کودک و نوجوان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیدا زمانی عموقین چه زمانی است؟
دکتر لیدا زمانی عموقین از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا زمانی عموقین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیدا زمانی عموقین چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر لیدا زمانی عموقین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیدا زمانی عموقین 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر لیدا زمانی عموقیندکتر لیدا زمانی عموقین dr lida zamani omooghin از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر لیدا زمانی عموقین در تهران، تهرانپارس، تقاطع خیابان دلاوران و سراج، جنب بانک سپه، پلاک 11، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیدا زمانی عموقین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177499867 ، 02177229194 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیدا زمانی عموقین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیدا زمانی عموقین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیدا زمانی عموقین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیدا زمانی عموقین متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیدا زمانی عموقین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.