%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری، سه راه حمزه، ساختمان میلاد، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلی مهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلی مهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و باهوش و با سواد و باحوصله

محمد مهراب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و خوش اخلاق بودند خدا حفظشون کنه

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

شهاب الدین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باحوصله و بادقت

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلی مهیمی
نوبت مطب بلوار جمهوری
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، بلوار جمهوری، سه راه حمزه، ساختمان میلاد، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلی مهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلی مهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلی مهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلی مهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلی مهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی مهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلی مهیمی کجا است؟
دکتر لیلی مهیمی 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلی مهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلی مهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی مهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلی مهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلی مهیمی متخصص قلب و عروق و الکتروفیزیولوژی بالینی قلب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلی مهیمی چه زمانی است؟
دکتر لیلی مهیمی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی مهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلی مهیمی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر لیلی مهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلی مهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلی مهیمیدکتر لیلی مهیمی dr leili mohimi از دکترهای متخصص الکتروفیزیولوژی بالینی قلب کرمان هستند. مطب دکتر لیلی مهیمی در کرمان، بلوار جمهوری، سه راه حمزه، ساختمان میلاد، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلی مهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03491013325 -- 03491013326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلی مهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلی مهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلی مهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلی مهیمی متخصص الکتروفیزیولوژی بالینی قلب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله الکتروفیزیولوژی بالینی قلب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلی مهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.