کد نظام پزشکی

۸۳۱۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب سهروردی

آدرس:

تهران، سهروردی شمالی، بین هویزه و خرمشهر، کوچه نقدی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خسرو مروجی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سهروردی
دکتر خسرو مروجی فر
دکتر خسرو مروجی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو مروجی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو مروجی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو مروجی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خسرو مروجی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو مروجی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو مروجی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خسرو مروجی فر کجا است؟
دکتر خسرو مروجی فر 1 مطب در مطب سهروردی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خسرو مروجی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خسرو مروجی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو مروجی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خسرو مروجی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو مروجی فر متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو مروجی فر چه زمانی است؟
دکتر خسرو مروجی فر از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو مروجی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو مروجی فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خسرو مروجی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو مروجی فر 0 از 5 است.

درباره دکتر خسرو مروجی فردکتر خسرو مروجی فر dr khosro morooji far از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر خسرو مروجی فر در تهران، سهروردی شمالی، بین هویزه و خرمشهر، کوچه نقدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو مروجی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188538035 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو مروجی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو مروجی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو مروجی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو مروجی فر تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو مروجی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.