دکتر کاظم پورعرفانیان

دکتر کاظم پورعرفانیان

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

67311
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب طلاب

آدرس:

مشهد، طلاب، مفتح 18، بین وحید 5 و 7، روبروی اورژانس بیمارستان هاشمی نژاد

تلفن:05132790872

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاظم پورعرفانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاظم پورعرفانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کاظم پورعرفانیان
نوبت مطب طلاب
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، طلاب، مفتح 18، بین وحید 5 و 7، روبروی اورژانس بیمارستان هاشمی نژاد
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 8 اسفند ساعت 16:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 8 اسفند ساعت 09:30
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل50,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاظم پورعرفانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاظم پورعرفانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاظم پورعرفانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاظم پورعرفانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت کاظم پورعرفانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم پورعرفانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاظم پورعرفانیان کجا است؟
دکتر کاظم پورعرفانیان 1 مطب در مطب طلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاظم پورعرفانیان را ببینید.
+
آیا دکتر کاظم پورعرفانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم پورعرفانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاظم پورعرفانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاظم پورعرفانیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاظم پورعرفانیان چه زمانی است؟
دکتر کاظم پورعرفانیان از روز سه‌شنبه 8 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم پورعرفانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاظم پورعرفانیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر کاظم پورعرفانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاظم پورعرفانیان 0 از 5 است.

درباره دکتر کاظم پورعرفانیاندکتر کاظم پورعرفانیان dr kazem poor erfanian از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر کاظم پورعرفانیان در مشهد، طلاب، مفتح 18، بین وحید 5 و 7، روبروی اورژانس بیمارستان هاشمی نژاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاظم پورعرفانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132790872 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاظم پورعرفانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاظم پورعرفانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاظم پورعرفانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاظم پورعرفانیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاظم پورعرفانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.