دکتر کامران محمدی

دکتر کامران محمدی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
تبریز

کد نظام پزشکی

125275
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کامران محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامران محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند به نظر بنده.

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام واقعا دکتر خوش برخورد و با وجدان در عین حال آشنا به علم روز در تخصص خودش می باشند. بنده به چند نفر معرفی کردم و همه ازشون راضی هستن و بهترین تشخیص رو داشتن و درمان شدن.

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با اخلاق و باسواد و باوجدانی هستند.

داود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کامران محمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامران محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامران محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامران محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامران محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت کامران محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامران محمدی کجا است؟
دکتر کامران محمدی 1 مطب در مطب سه راه گلگشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کامران محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر کامران محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامران محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامران محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامران محمدی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامران محمدی چه زمانی است؟
دکتر کامران محمدی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامران محمدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر کامران محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامران محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر کامران محمدیدکتر کامران محمدی dr kamran mohammadi از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر کامران محمدی در تبریز، سه راه گلگشت، ساختمان آتیه، طبقه 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامران محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09351162150 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامران محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامران محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامران محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامران محمدی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامران محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.