دکتر جعفر میرزایی

دکتر جعفر میرزایی

دکترای روانشناسی

تهران

درباره‌ی پزشک

مدرس دانشگاه و پژوهشگر

مدرس کارگاه‌های آموزش روانشناسی مرکز مشاوره دانشگاه تهران

درمان اختلالات اضطرابی، ترس‌ها، افسردگی، بیش‌فعالی، نافرمانی، وسواس و استرس پس از سانحه PTSD

مشاوره پیش از ازدواج، خانواده و رضایتمندی زناشویی، مشاوره کودک و نوجوان، افت تحصیلی، پیشگیری و درمان اعتیاد

مشاوره بیماران ام اس، دیابت، کانسر و ناباروری زناشویی

آزمون‌های هوش، شخصیت، اضطراب، افسردگی و بیش‌فعالی

 

کد نظام پزشکی

2036

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان کریم خان

آدرس:

تهران، خیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر، کوچه مهاجر، پلاک 26، واحد 10

تلفن:02188491337

اطلاعات مطب گیشا

آدرس:

تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل گیشا، روبروی شعبه بانک کشاورزی، پلاک 135، طبقه2، واحد 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر جعفر میرزایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر جعفر میرزایی
دکتر جعفر میرزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر میرزایی کجا است؟
دکترجعفر میرزایی مطب خیابان کریم خان و مطب گیشا مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جعفر میرزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر میرزایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر میرزایی چه زمانی است؟
دکتر جعفر میرزایی از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر میرزایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جعفر میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر میرزایی 0 از 5 است.

درباره دکتر جعفر میرزاییدکترجعفر میرزایی dr jafar mirzaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر جعفر میرزایی در تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل گیشا، روبروی شعبه بانک کشاورزی، پلاک 135، طبقه2، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188277644-02188277643 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر میرزایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.