دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی عروق و تروما
  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار سید جمال الدین اسد آبادی

آدرس:

بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، نرسیده به چهارراه سازمان، مجتمع کسری، طبقه اول

تلفن:09981036767

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین تجلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین تجلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار سید جمال الدین اسد آبادی
بندرعباس - بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، نرسیده به چهارراه سازمان، مجتمع کسری، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین تجلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین تجلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین تجلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین تجلی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین تجلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تجلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین تجلی کجا است؟
دکتر حسین تجلی 1 مطب در مطب بلوار سید جمال الدین اسد آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین تجلی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین تجلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تجلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین تجلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین تجلی متخصص جراحی عروق و تروما و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین تجلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین تجلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تجلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین تجلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین تجلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین تجلی 0 از 5 است.
درباره دکتر حسین تجلی


دکتر حسین تجلی dr hossein tajjali از دکترهای متخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر حسین تجلی در بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، نرسیده به چهارراه سازمان، مجتمع کسری، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین تجلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09981036767 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین تجلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین تجلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین تجلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین تجلی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین تجلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.