دکتر حسین مانیان

دکتر حسین مانیان

دکترای روانشناسی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

39981

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، کوچه 31، مجتمع پزشکی زیتون، طبقه 2، واحد 6

تلفن:03136262013

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین مانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین مانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی
ملاحظات

*مراجعین محترم توجه فرمایید*

حتما قبل از مراجعه، با مطب هماهنگ فرمایید. با تشکر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حسین مانیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حسین مانیان
دکتر حسین مانیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین مانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین مانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین مانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین مانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین مانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین مانیان کجا است؟
دکترحسین مانیان مطب خیابان توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین مانیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین مانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین مانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین مانیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین مانیان چه زمانی است؟
دکتر حسین مانیان از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین مانیان چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حسین مانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین مانیان 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین مانیاندکترحسین مانیان dr hosein maniyan از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر حسین مانیان در اصفهان، خیابان توحید میانی، کوچه 31، مجتمع پزشکی زیتون، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین مانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136262013 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین مانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین مانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین مانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین مانیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین مانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.