دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر هدی ایلخانی پاک

دکتر هدی ایلخانی پاک

فوق تخصص جراحی کودکان

تخصص جراحی عمومی

اهواز

کد نظام پزشکی

128524

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص جراحی کودکان
  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات بیمارستان ابوذر

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، کلینیک بیمارستان ابوذر

تلفن:06134449003

اطلاعات کلینیک فوق تخصصی گلستان

آدرس:

اهواز، خیابان گلستان، خیابان مفید، کلینیک فوق تخصصی گلستان

تلفن:+986133743001

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدی ایلخانی پاک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هدی ایلخانی پاک
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بیمارستان ابوذر
اهواز - اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، کلینیک بیمارستان ابوذر


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک فوق تخصصی گلستان
اهواز - اهواز، خیابان گلستان، خیابان مفید، کلینیک فوق تخصصی گلستان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدی ایلخانی پاک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی ایلخانی پاک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدی ایلخانی پاک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدی ایلخانی پاک چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی ایلخانی پاک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی ایلخانی پاک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدی ایلخانی پاک کجا است؟
دکتر هدی ایلخانی پاک 2 مطب در بیمارستان ابوذر و کلینیک فوق تخصصی گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هدی ایلخانی پاک را ببینید.
+
آیا دکتر هدی ایلخانی پاک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی ایلخانی پاک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدی ایلخانی پاک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی ایلخانی پاک متخصص جراحی کودکان و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدی ایلخانی پاک چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هدی ایلخانی پاک تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی ایلخانی پاک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدی ایلخانی پاک چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هدی ایلخانی پاک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدی ایلخانی پاک 0 از 5 است.
درباره دکتر هدی ایلخانی پاک


دکتر هدی ایلخانی پاک dr hoda ilkhani pak از دکترهای متخصص جراحی عمومی اهواز هستند. مطب دکتر هدی ایلخانی پاک در اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، کلینیک بیمارستان ابوذر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدی ایلخانی پاک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06134449003 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدی ایلخانی پاک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدی ایلخانی پاک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدی ایلخانی پاک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدی ایلخانی پاک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدی ایلخانی پاک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.