تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب شکوفه

آدرس:

تهران، بلوار شکوفه، خیابان رحمان، ساختمان پزشکان رحمان، طبقه 3، واحد 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن رنج پوراردهائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن رنج پوراردهائیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن رنج پوراردهائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن رنج پوراردهائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن رنج پوراردهائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن رنج پوراردهائی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن رنج پوراردهائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رنج پوراردهائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن رنج پوراردهائی کجا است؟
دکتر حسن رنج پوراردهائی 1 مطب در مطب شکوفه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن رنج پوراردهائی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن رنج پوراردهائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رنج پوراردهائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن رنج پوراردهائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن رنج پوراردهائی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن رنج پوراردهائی چه زمانی است؟
دکتر حسن رنج پوراردهائی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رنج پوراردهائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن رنج پوراردهائی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسن رنج پوراردهائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن رنج پوراردهائی 0 از 5 است.

درباره دکتر حسن رنج پوراردهائیدکتر حسن رنج پوراردهائی dr hasan ranj poor ardahaei از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر حسن رنج پوراردهائی در تهران، بلوار شکوفه، خیابان رحمان، ساختمان پزشکان رحمان، طبقه 3، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن رنج پوراردهائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02156803045 ، 02156802973 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن رنج پوراردهائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن رنج پوراردهائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن رنج پوراردهائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن رنج پوراردهائی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن رنج پوراردهائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.