دکتر حمیدرضا محمودی

دکتر حمیدرضا محمودی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

120274
%98
پیشنهاد(از 157 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، پلاک 2588، طبقه دوم، واحد7

خدمات

Ad
تبلیغات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا محمودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا محمودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 157 کاربر)

%98
153 کاربر از 157 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  44 نفر
 • 15-45 دقیقه
  51 نفر
 • 45-90 دقیقه
  22 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  40 نفر

نظرات

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخیص خوب

ارش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

هم از نظر اخلاقی هم نظر دانش خیلی قوی و عالی بودن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار مهربان و خوش برخورد و کاربلد و حرفه ای هستند

کیان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی هستن.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش برخورد و محترم با توضیح ساده در مورد بیماریم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا محمودی
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، پلاک 2588، طبقه دوم، واحد7
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 3 آبان ساعت 16:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا محمودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا محمودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا محمودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا محمودی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا محمودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا محمودی کجا است؟
دکتر حمیدرضا محمودی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا محمودی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا محمودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا محمودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا محمودی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا محمودی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا محمودی از روز چهارشنبه 3 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا محمودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا محمودی چقدر است؟
تا کنون 157 نفر به دکتر حمیدرضا محمودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا محمودی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا محمودیدکتر حمیدرضا محمودی dr hamidreza mahmoudi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا محمودی در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، پلاک 2588، طبقه دوم، واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا محمودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188875122,02188207424,09101888799 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا محمودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا محمودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا محمودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا محمودی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا محمودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.