دکتر حمید زارع زاده

دکتر حمید زارع زاده

دکترای کایروپراکتیک

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

ک-۹۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، جنب تهران کلینیک، پلاک 200، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید زارع زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید زارع زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قائم مقام فراهانی
دکتر حمید زارع زاده
دکتر حمید زارع زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید زارع زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید زارع زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید زارع زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید زارع زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید زارع زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید زارع زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید زارع زاده کجا است؟
دکتر حمید زارع زاده 1 مطب در مطب قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید زارع زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید زارع زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید زارع زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید زارع زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید زارع زاده متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید زارع زاده چه زمانی است؟
دکتر حمید زارع زاده از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید زارع زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید زارع زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمید زارع زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید زارع زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید زارع زادهدکتر حمید زارع زاده dr hamid zare zadeh از دکترهای متخصص تخصص کایروپراکتیک تهران هستند. مطب دکتر حمید زارع زاده در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، جنب تهران کلینیک، پلاک 200، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید زارع زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188195376 ، 09352105315 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید زارع زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید زارع زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید زارع زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید زارع زاده تخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید زارع زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.