%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

56773

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)
 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان رازی

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی (پارسیان )، طبقه سوم، واحد 305

تلفن:05138553853

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا توکلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر حمیدرضا توکلی
دکتر حمیدرضا توکلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا توکلی کجا است؟
دکترحمیدرضا توکلی مطب خیابان رازی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا توکلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا توکلی متخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا توکلی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا توکلی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا توکلی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حمیدرضا توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا توکلی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا توکلیدکترحمیدرضا توکلی dr hamid reza tavakoli از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر حمیدرضا توکلی در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی (پارسیان )، طبقه سوم، واحد 305 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138553853 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا توکلی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.