دکتر حمیدرضا خدارحمی

دکتر حمیدرضا خدارحمی

پزشک عمومی

پوست مو و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

75860
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب همت غرب

آدرس:

تهران، همت غرب، اشرفی اصفهانی، نرسیده به پونک، خیابان صفاریان طوسی، کوچه درخشان، کوچه نوبهار، پلاک 4، واحد 2

تلفن:02146014436

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا خدارحمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا خدارحمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

روشنک
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خدارحمی یک پزشک با تجربه، با حوصله و با انصافی هستند. از این دکترای پولکی اصلا نیستند. پیشنهاد الکی هم برای پوست نمی دهند و اون چیزی که پوست لازم داشته باشه رو انجام میدهند. من برای بوتاکس رفتم که ماندگارش واقعا 6 ماه بود و خواهرم از ژل زیر چانه بسیار راضیه و از هرکی پرس و جو کردم واقعا راضی بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا خدارحمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا خدارحمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا خدارحمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا خدارحمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا خدارحمی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا خدارحمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا خدارحمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا خدارحمی کجا است؟
دکتر حمیدرضا خدارحمی 1 مطب در مطب همت غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا خدارحمی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا خدارحمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا خدارحمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا خدارحمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا خدارحمی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا خدارحمی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا خدارحمی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا خدارحمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا خدارحمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمیدرضا خدارحمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا خدارحمی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا خدارحمیدکتر حمیدرضا خدارحمی dr hamid reza khoda rahmi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا خدارحمی در تهران، همت غرب، اشرفی اصفهانی، نرسیده به پونک، خیابان صفاریان طوسی، کوچه درخشان، کوچه نوبهار، پلاک 4، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا خدارحمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146014436 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا خدارحمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا خدارحمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا خدارحمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا خدارحمی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا خدارحمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.