دکتر حمید موسوی آزادکسمائی

دکتر حمید موسوی آزادکسمائی

پزشک عمومی

رشت

کد نظام پزشکی

96945

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، برج نواب، طبقه 2، واحد 3

تلفن:01332130098

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید موسوی آزادکسمائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید موسوی آزادکسمائیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید موسوی آزادکسمائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید موسوی آزادکسمائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید موسوی آزادکسمائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید موسوی آزادکسمائی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید موسوی آزادکسمائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید موسوی آزادکسمائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید موسوی آزادکسمائی کجا است؟
دکتر حمید موسوی آزادکسمائی 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید موسوی آزادکسمائی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید موسوی آزادکسمائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید موسوی آزادکسمائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید موسوی آزادکسمائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید موسوی آزادکسمائی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید موسوی آزادکسمائی چه زمانی است؟
دکتر حمید موسوی آزادکسمائی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید موسوی آزادکسمائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید موسوی آزادکسمائی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید موسوی آزادکسمائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید موسوی آزادکسمائی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمید موسوی آزادکسمائیدکتر حمید موسوی آزادکسمائی dr hamid moosavi azad kasmaei از دکترهای متخصص عمومی رشت هستند. مطب دکتر حمید موسوی آزادکسمائی در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، برج نواب، طبقه 2، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید موسوی آزادکسمائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332130098 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید موسوی آزادکسمائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید موسوی آزادکسمائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید موسوی آزادکسمائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید موسوی آزادکسمائی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید موسوی آزادکسمائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.