دکتر هادی کهرم

دکتر هادی کهرم

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

125676
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

بلوار سجاد، چهارراه بهار، یاسمن 5، ساختمان پزشکان یاسمن

تلفن:00000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هادی کهرم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی کهرم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکترخوش رفتارو باحوصله ویزیت کردن🙏🙏

پرستو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و تشخیص شون هم خوب بود و تمامی جوانب بیماری جهت جراحی بررسی و سنجیدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هادی کهرمسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی کهرم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی کهرم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی کهرم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی کهرم چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی کهرم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی کهرم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی کهرم کجا است؟
دکتر هادی کهرم 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هادی کهرم را ببینید.
+
آیا دکتر هادی کهرم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی کهرم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی کهرم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی کهرم متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی کهرم چه زمانی است؟
دکتر هادی کهرم از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی کهرم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی کهرم چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هادی کهرم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی کهرم 5 از 5 است.

درباره دکتر هادی کهرمدکتر هادی کهرم dr hadi kahrom از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر هادی کهرم در بلوار سجاد، چهارراه بهار، یاسمن 5، ساختمان پزشکان یاسمن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی کهرم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 00000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی کهرم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی کهرم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی کهرم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی کهرم متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی کهرم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.