دکتر غلامرضا ستاری آبروی

دکتر غلامرضا ستاری آبروی

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

39375
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب کاشانی

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار کاشانی، روبه‌روی نجف‌زاده، پلاک 92، طبقه همکف، پایین عکاسی رضا

تلفن:02144064214

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا ستاری آبروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا ستاری آبروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پویان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون خوبه من قبولشون دارم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا ستاری آبروی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا ستاری آبروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا ستاری آبروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا ستاری آبروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا ستاری آبروی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا ستاری آبروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا ستاری آبروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا ستاری آبروی کجا است؟
دکتر غلامرضا ستاری آبروی 1 مطب در مطب کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا ستاری آبروی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا ستاری آبروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا ستاری آبروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا ستاری آبروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا ستاری آبروی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا ستاری آبروی چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا ستاری آبروی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا ستاری آبروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا ستاری آبروی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر غلامرضا ستاری آبروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا ستاری آبروی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا ستاری آبرویدکتر غلامرضا ستاری آبروی dr gholam reza sattari abravi از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا ستاری آبروی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار کاشانی، روبه‌روی نجف‌زاده، پلاک 92، طبقه همکف، پایین عکاسی رضا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا ستاری آبروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144064214 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا ستاری آبروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا ستاری آبروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا ستاری آبروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا ستاری آبروی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا ستاری آبروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.