دکتر فرشته تلخابی

دکتر فرشته تلخابی

دکترای کایروپراکتیک

تهران

درباره‌ی پزشک

دکترای کایروپرکتیک از امریکا عضو انجمن علمی کایروپرکتیک ایران درمان و پیشگیری دیسک کمر وگردن ،سیاتیکو دردهای شانه آرنج و زانو 

کد نظام پزشکی

ک-۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، میدان نبوت (هفت حوض)، خیابان جانبازان غربی، جنب سرای محله نارمک، پلاک ۵۹، طبقه ۳، واحد ۵

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته تلخابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نارمک
دکتر فرشته تلخابی
دکتر فرشته تلخابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته تلخابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته تلخابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته تلخابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته تلخابی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته تلخابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته تلخابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته تلخابی کجا است؟
دکتر فرشته تلخابی 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشته تلخابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته تلخابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته تلخابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته تلخابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته تلخابی متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته تلخابی چه زمانی است؟
دکتر فرشته تلخابی از روز شنبه 23 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته تلخابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته تلخابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرشته تلخابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته تلخابی 0 از 5 است.

درباره دکتر فرشته تلخابیدکتر فرشته تلخابی dr fereshteh talkhabi از دکترهای متخصص تخصص کایروپراکتیک تهران هستند. مطب دکتر فرشته تلخابی در تهران، نارمک، میدان نبوت (هفت حوض)، خیابان جانبازان غربی، جنب سرای محله نارمک، پلاک ۵۹، طبقه ۳، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته تلخابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09126213507 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته تلخابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته تلخابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته تلخابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته تلخابی تخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته تلخابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.