کد نظام پزشکی

۱۱۷۱۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار امام رضا

آدرس:

مشهد، ابتدای جاده طرقبه، بلوار امام رضا، امام رضای4، ساختمان پزشکان ارغوان، طبقه منفی1

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار امام رضا
دکتر فاطمه برازنده
دکتر فاطمه برازنده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه برازنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه برازنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه برازنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه برازنده چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه برازنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه برازنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه برازنده کجا است؟
دکتر فاطمه برازنده 1 مطب در مطب بلوار امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه برازنده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه برازنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه برازنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه برازنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه برازنده متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه برازنده چه زمانی است؟
دکتر فاطمه برازنده از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه برازنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه برازنده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه برازنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه برازنده 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه برازنده

دکتر فاطمه برازنده dr fateme barazande از دکترهای متخصص فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان مشهد هستند. مطب دکتر فاطمه برازنده در مشهد، ابتدای جاده طرقبه، بلوار امام رضا، امام رضای4، ساختمان پزشکان ارغوان، طبقه منفی1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه برازنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05135512575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه برازنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه برازنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه برازنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه برازنده فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان ، تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه برازنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.