دکتر فتانه نیکو

دکتر فتانه نیکو

پزشک عمومی

پوست، مو و زیبایی
تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

78546

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان رسالت

آدرس:

تهران، میدان رسالت(به سمت شرق)، نبش بابالو(آزاده)، پلاک103، واحد9

تلفن:02177196728

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فتانه نیکو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فتانه نیکو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فتانه نیکو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتانه نیکو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فتانه نیکو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فتانه نیکو چقدر است؟
هزینه ویزیت فتانه نیکو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه نیکو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فتانه نیکو کجا است؟
دکترفتانه نیکو مطب میدان رسالت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فتانه نیکو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فتانه نیکو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه نیکو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فتانه نیکو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتانه نیکو متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فتانه نیکو چه زمانی است؟
دکتر فتانه نیکو از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه نیکو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فتانه نیکو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فتانه نیکو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فتانه نیکو 5 از 5 است.

درباره دکتر فتانه نیکودکترفتانه نیکو dr fatane nikou از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر فتانه نیکو در تهران، میدان رسالت(به سمت شرق)، نبش بابالو(آزاده)، پلاک103، واحد9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فتانه نیکو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177196728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فتانه نیکو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فتانه نیکو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فتانه نیکو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فتانه نیکو متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فتانه نیکو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.