%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

20586

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، انتهای بن بست 21 (روبروی داروخانه ثامن)، مجتمع پرتو، طبقه اول

تلفن:03132226677

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزین قدسی بروجنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزین قدسی بروجنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر فرزین قدسی بروجنی
دکتر فرزین قدسی بروجنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزین قدسی بروجنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزین قدسی بروجنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزین قدسی بروجنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزین قدسی بروجنی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزین قدسی بروجنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین قدسی بروجنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزین قدسی بروجنی کجا است؟
دکترفرزین قدسی بروجنی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزین قدسی بروجنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزین قدسی بروجنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین قدسی بروجنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزین قدسی بروجنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزین قدسی بروجنی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزین قدسی بروجنی چه زمانی است؟
دکتر فرزین قدسی بروجنی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین قدسی بروجنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزین قدسی بروجنی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزین قدسی بروجنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزین قدسی بروجنی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزین قدسی بروجنیدکترفرزین قدسی بروجنی dr farzin ghodsi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر فرزین قدسی بروجنی در اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، انتهای بن بست 21 (روبروی داروخانه ثامن)، مجتمع پرتو، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزین قدسی بروجنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132226677 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزین قدسی بروجنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزین قدسی بروجنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزین قدسی بروجنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزین قدسی بروجنی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزین قدسی بروجنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.