دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی

دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی

تخصص گوش، حلق و بینی

اصفهان

کد نظام پزشکی

129894
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قمر الدوله، طبقه 4، واحد 405

تلفن:03132242138

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابراهیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلییییی عالییییی من که راضی بودم پسرم رو بردم پیششون تشخیص خوب جراحی هم خوب من که دعاشون میکنم ممنون از خانم دکتر ❤

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی
نوبت مطب شمس آبادی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قمر الدوله، طبقه 4، واحد 405

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه ابوطالبیان الیادرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی کجا است؟
دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی 1 مطب در مطب شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانیدکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی dr farzaneh aboo talebian elia derani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قمر الدوله، طبقه 4، واحد 405 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132242138 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه ابوطالبیان الیادرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.