دکتر فرزاد رمضان نیا

دکتر فرزاد رمضان نیا

پزشک دندانپزشک

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

94449

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب میدان سرو قدیم

آدرس:

میدان سرو قدیم، تقاطع سرو، ضلع جنوب شرقی پاک نژاد، ساختمان منیاتور، طبقه2، واحد6

تلفن:02122373022

بیمه های طرف قرارداد

 • کارآفرین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد رمضان نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد رمضان نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان سرو قدیم
دکتر فرزاد رمضان نیا
دکتر فرزاد رمضان نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد رمضان نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد رمضان نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد رمضان نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد رمضان نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد رمضان نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد رمضان نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد رمضان نیا کجا است؟
دکترفرزاد رمضان نیا مطب میدان سرو قدیم مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزاد رمضان نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد رمضان نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد رمضان نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد رمضان نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد رمضان نیا متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد رمضان نیا چه زمانی است؟
دکتر فرزاد رمضان نیا از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد رمضان نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد رمضان نیا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزاد رمضان نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد رمضان نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد رمضان نیادکترفرزاد رمضان نیا dr farzad ramezannia از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر فرزاد رمضان نیا در میدان سرو قدیم، تقاطع سرو، ضلع جنوب شرقی پاک نژاد، ساختمان منیاتور، طبقه2، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد رمضان نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122373022 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد رمضان نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد رمضان نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد رمضان نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد رمضان نیا متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد رمضان نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.