دکتر فرسیم یزدی

دکتر فرسیم یزدی

تخصص چشم پزشکی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

83512

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، چهارباغ بالا، ایستگاه مترو شریعتی، نبش کوچه 22 (عطاالملک)، مجتمع اخرا، واحد 401

تلفن:03131325777

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دانا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرسیم یزدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرسیم یزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارباغ بالا
دکتر فرسیم یزدی
دکتر فرسیم یزدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرسیم یزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرسیم یزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرسیم یزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرسیم یزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرسیم یزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرسیم یزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرسیم یزدی کجا است؟
دکترفرسیم یزدی مطب چهارباغ بالا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرسیم یزدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرسیم یزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرسیم یزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرسیم یزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرسیم یزدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرسیم یزدی چه زمانی است؟
دکتر فرسیم یزدی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرسیم یزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرسیم یزدی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر فرسیم یزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرسیم یزدی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرسیم یزدیدکترفرسیم یزدی dr farsim yazdi از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر فرسیم یزدی در اصفهان، چهارباغ بالا، ایستگاه مترو شریعتی، نبش کوچه 22 (عطاالملک)، مجتمع اخرا، واحد 401 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرسیم یزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131325777 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرسیم یزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرسیم یزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرسیم یزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرسیم یزدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرسیم یزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.