دکتر فرناز گلشائیان

دکتر فرناز گلشائیان

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

121810
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار ولیعصر

آدرس:

تبریز، ولیعصر، تقاطع خیابان شهریار و پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان 1، طبقه 8، واحد b

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرناز گلشائیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرناز گلشائیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد عالی ، تشخیص درست و باحوصله

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرناز گلشائیان
نوبت مطب بلوار ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، ولیعصر، تقاطع خیابان شهریار و پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان 1، طبقه 8، واحد b
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرناز گلشائیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرناز گلشائیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرناز گلشائیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرناز گلشائیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرناز گلشائیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز گلشائیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرناز گلشائیان کجا است؟
دکتر فرناز گلشائیان 1 مطب در مطب بلوار ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرناز گلشائیان را ببینید.
+
آیا دکتر فرناز گلشائیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز گلشائیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرناز گلشائیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرناز گلشائیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرناز گلشائیان چه زمانی است؟
دکتر فرناز گلشائیان از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز گلشائیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرناز گلشائیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرناز گلشائیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرناز گلشائیان 5 از 5 است.

درباره دکتر فرناز گلشائیاندکتر فرناز گلشائیان dr farnaz golshaeian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر فرناز گلشائیان در تبریز، ولیعصر، تقاطع خیابان شهریار و پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان 1، طبقه 8، واحد b واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرناز گلشائیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133306464 ، 04133331166 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرناز گلشائیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرناز گلشائیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرناز گلشائیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرناز گلشائیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرناز گلشائیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.