دکتر فریبا کوه دانی

دکتر فریبا کوه دانی

پزشک عمومی

دکترای تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-1071

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی
  • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران،روبرو پارک شریعتی،کوچه آریایی،ساختمان پزشکان آریایی،پلاک45،واحد2

تلفن:09039999118

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا کوه دانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر فریبا کوه دانی
دکتر فریبا کوه دانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا کوه دانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا کوه دانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا کوه دانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا کوه دانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا کوه دانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا کوه دانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا کوه دانی کجا است؟
دکترفریبا کوه دانی مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبا کوه دانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا کوه دانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا کوه دانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا کوه دانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا کوه دانی متخصص عمومی و تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا کوه دانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریبا کوه دانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا کوه دانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا کوه دانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریبا کوه دانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا کوه دانی 0 از 5 است.

درباره دکتر فریبا کوه دانیدکترفریبا کوه دانی dr fariba koh dani از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر فریبا کوه دانی در تهران،روبرو پارک شریعتی،کوچه آریایی،ساختمان پزشکان آریایی،پلاک45،واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا کوه دانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09039999118 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا کوه دانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا کوه دانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا کوه دانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا کوه دانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا کوه دانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.