تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان پرستار

آدرس:

مشهد، ابتدا خیابان پرستار، نرسیده به پرستار 1، ساختمان پورسینا، طبقه 1

تلفن:09023302223

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل فرزادفرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اسماعیل فرزادفرد
نوبت مطب خیابان پرستار
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، ابتدا خیابان پرستار، نرسیده به پرستار 1، ساختمان پورسینا، طبقه 1
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل فرزادفرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل فرزادفرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل فرزادفرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل فرزادفرد چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل فرزادفرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل فرزادفرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل فرزادفرد کجا است؟
دکتر اسماعیل فرزادفرد 1 مطب در مطب خیابان پرستار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسماعیل فرزادفرد را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل فرزادفرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل فرزادفرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل فرزادفرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل فرزادفرد متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل فرزادفرد چه زمانی است؟
دکتر اسماعیل فرزادفرد از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل فرزادفرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل فرزادفرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اسماعیل فرزادفرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل فرزادفرد 0 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل فرزادفرددکتر اسماعیل فرزادفرد dr esmaeil farzad fard از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر اسماعیل فرزادفرد در مشهد، ابتدا خیابان پرستار، نرسیده به پرستار 1، ساختمان پورسینا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل فرزادفرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023302223 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل فرزادفرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل فرزادفرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل فرزادفرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل فرزادفرد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل فرزادفرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.