دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عرفان نقشبندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عرفان نقشبندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب و حاذق مهربان وباتجربه ای هستن انشالله خداوند نگهدار خودشون و عزیزانشون باشه

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام پزشک بسیار خوش برخورد، با اخلاق، مودب، با وجدان کاری بی نظیر و حرفه ای در کارشون هستند. پشیمون نمیشید اگر توسط ایشون ویزیت و درمان بشید.

راحله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و توانمندی هستند

راحله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی پزشک خوش برخوردی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عرفان نقشبندی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهران
تهران - تهران، شهران، فلکه دوم شهران، خیابان پالیک، ساختمان احسان، طبقه 4، واحد 15


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عرفان نقشبندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عرفان نقشبندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عرفان نقشبندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عرفان نقشبندی چقدر است؟
هزینه ویزیت عرفان نقشبندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عرفان نقشبندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عرفان نقشبندی کجا است؟
دکتر عرفان نقشبندی 1 مطب در مطب شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عرفان نقشبندی را ببینید.
+
آیا دکتر عرفان نقشبندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عرفان نقشبندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عرفان نقشبندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عرفان نقشبندی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عرفان نقشبندی چه زمانی است؟
دکتر عرفان نقشبندی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عرفان نقشبندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عرفان نقشبندی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر عرفان نقشبندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عرفان نقشبندی 5 از 5 است.
درباره دکتر عرفان نقشبندی


دکتر عرفان نقشبندی dr erfan naghshbandi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر عرفان نقشبندی در تهران، شهران، فلکه دوم شهران، خیابان پالیک، ساختمان احسان، طبقه 4، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عرفان نقشبندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09353598731 , 02144363281 , 02142198209 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عرفان نقشبندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عرفان نقشبندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عرفان نقشبندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عرفان نقشبندی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عرفان نقشبندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.