دکتر عرفان نقشبندی

دکتر عرفان نقشبندی

کد نظام پزشکی: 116316
4.9 (32 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
189 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر عرفان نقشبندی

مطب شهران
آدرس: تهران - تهران، شهران، فلکه دوم شهران، خیابان پالیک، ساختمان احسان، طبقه 4، واحد 15
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر حسین فیض پور
دکتر حسین فیض پور
قلب و عروق
4.7
(66 نظر)
1023 نوبت موفق
کرج - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 مرداد 1403
دکتر سید فخرالدین حجازی
دکتر سید فخرالدین حجازی
قلب و عروق
5
(52 نظر)
583 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:7 مرداد 1403
دکتر سید رضا سیدی
دکتر سید رضا سیدی
قلب و عروق
4.9
(78 نظر)
906 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:فردا

نظرات درباره دکتر عرفان نقشبندی

4.9
از 32 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
روژین(1402/12/03)
(1402/12/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
شک‌نکنید‌ تو انتخابشون ،بهترین و با اخلاق ترین و حاذق ترین و اصیل ترین پزشکی هستن ک دیدم،،تاکید کردم رو مشخصه های اخلاقیشون چون بنظر من اصلیترین مؤلفه س برای هر پزشک که بیمار بتونه بهش اعتماد کنه
علی(1402/11/04)
(1402/11/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
تو تخصص خودشون واقعا بینظیر و عالی هستن و بسیار خوش اخلاق و مهربان هستند و علم و دانش کافی تو زمینه کاریشون دارن و لقب دکتر پنجه طلا واقعا برازنده ایشونه
ناهید(1402/10/18)
(1402/10/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
پزشک بسیار حاذق و بااخلاقی هستند مادرم گرفتگی عروق قلب داشتند به شدت استرس و اضطراب داشت ایشون با آرامشی که داشتند مادرم رو مجاب کردند آنژیو انجام بدهد و خدا رو شکر مشکل مادرم حل شد به نظر من یکی از نیکان روزگار هستند چه در اخلاق چه در طبابت ارزوی سلامتی برای ایشان دارم
احمد(1402/10/16)
(1402/10/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر نقشبندی واقعا دکتری عالی و محترم و خیلی حاذق هستند خداوند بهشون طول عمر عنایت فرماید
داود(1402/10/14)
(1402/10/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سال گذشته آنژیو کردم پیششون، بسیار با دقت معاینه کرده و توضیح دادند. خوش برخورد و مودب بودند. به سوالات من به خوبی پاسخ دادند. و با نوع بیان کاملا به من روحیه دادن. با تشکر از ایشان
کبری(1402/08/03)
(1402/08/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
بسیار عالی از لحاظ اخلاقی و رفتاری و تجربه و تعهد کاری،ایشون رو در زمره بهترین ها و بینظیرترین ها دیدم و دوبار هم بنده رو از مرگ حتمی نجات دادن

سوالات متداول راجع به دکتر عرفان نقشبندی

چطور می‌توانم نوبت دکتر عرفان نقشبندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عرفان نقشبندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عرفان نقشبندی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر عرفان نقشبندی چقدر است؟
هزینه ویزیت عرفان نقشبندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عرفان نقشبندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر عرفان نقشبندی کجا است؟
دکتر عرفان نقشبندی 1 مطب در مطب شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عرفان نقشبندی را ببینید.
آیا دکتر عرفان نقشبندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عرفان نقشبندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر عرفان نقشبندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عرفان نقشبندی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عرفان نقشبندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عرفان نقشبندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عرفان نقشبندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عرفان نقشبندی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر عرفان نقشبندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عرفان نقشبندی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر عرفان نقشبندیدکتر عرفان نقشبندی dr erfan naghshbandi از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر عرفان نقشبندی در تهران، شهران، فلکه دوم شهران، خیابان پالیک، ساختمان احسان، طبقه 4، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عرفان نقشبندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09353598731 , 02144363281 , 02142198209 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عرفان نقشبندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عرفان نقشبندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عرفان نقشبندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عرفان نقشبندی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عرفان نقشبندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.