دکتر داریوش ساعد

دکتر داریوش ساعد

تخصص قلب و عروق

رشت

کد نظام پزشکی

۱۰۶۰۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب گلباغ نماز

آدرس:

رشت، گلباغ نماز، جنب پل صابرین، ساختمان پزشکان آتیه، واحد606

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داریوش ساعد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گلباغ نماز
دکتر داریوش ساعد
دکتر داریوش ساعد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داریوش ساعد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش ساعد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داریوش ساعد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داریوش ساعد چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش ساعد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ساعد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داریوش ساعد کجا است؟
دکتر داریوش ساعد 1 مطب در مطب گلباغ نماز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داریوش ساعد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داریوش ساعد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ساعد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داریوش ساعد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش ساعد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داریوش ساعد چه زمانی است؟
دکتر داریوش ساعد از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ساعد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داریوش ساعد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر داریوش ساعد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داریوش ساعد 0 از 5 است.

درباره دکتر داریوش ساعد



دکتر داریوش ساعد dr daryush saed از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق رشت هستند. مطب دکتر داریوش ساعد در رشت، گلباغ نماز، جنب پل صابرین، ساختمان پزشکان آتیه، واحد606 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داریوش ساعد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332129293 ، 01332129291 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داریوش ساعد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داریوش ساعد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داریوش ساعد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داریوش ساعد تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داریوش ساعد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.