%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

115563

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ درد
 • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و شیرازی، پلاک 109، واحد 801

تلفن:09361631300

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، جنب بیمارستان عرفان، خیابان هفدهم، برج عرفان، طبقه 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر دامون آزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دامون آزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
مطب سعادت آباد
دکتر دامون آزاد
دکتر دامون آزاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دامون آزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دامون آزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دامون آزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دامون آزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت دامون آزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دامون آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دامون آزاد کجا است؟
دکتردامون آزاد مطب میدان ونک و مطب سعادت آباد مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر دامون آزاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر دامون آزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دامون آزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دامون آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دامون آزاد متخصص درد و بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دامون آزاد چه زمانی است؟
دکتر دامون آزاد از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر دامون آزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دامون آزاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر دامون آزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دامون آزاد 0 از 5 است.

درباره دکتر دامون آزاددکتردامون آزاد dr damon azad از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر دامون آزاد در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و شیرازی، پلاک 109، واحد 801 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دامون آزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09361631300 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دامون آزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دامون آزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دامون آزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دامون آزاد متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دامون آزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.