%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه دوم

تلفن:03432483069

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم برخورداری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم برخورداری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یلدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام. بسیار با حوصله و با دقت و قشنگ حواسشون به همه چیز هست خیلی هم خوش برخورد و عالی

آیلار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب خوش برخورد با تجربه با حوصله کامل همه چیز رو توضیح میدادن مطب تمیز و خیلی باسلیقه واقعا توی کرمان تک هستن

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودن

حورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتری هستن که دیدم و بیشتر از همه جدیت کارشون و حرفه ای بودنشون رو دوست دارم بنظرم بهترینن

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون رو پیشنهاد نمیدم دوبار مراجعه کردم ب ایشون ولی ارجاع دادن ب دوتا پزشک دیگه که نظر اونا رو هم بپرسم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اعظم برخورداری
نوبت مطب خیابان امام جمعه
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم برخورداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم برخورداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم برخورداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم برخورداری چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم برخورداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم برخورداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم برخورداری کجا است؟
دکتر اعظم برخورداری 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم برخورداری را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم برخورداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم برخورداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم برخورداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم برخورداری متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم برخورداری چه زمانی است؟
دکتر اعظم برخورداری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم برخورداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم برخورداری چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر اعظم برخورداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم برخورداری 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم برخورداریدکتر اعظم برخورداری dr azam barkhordari از دکترهای متخصص جراحی لاپاراسکوپی کرمان هستند. مطب دکتر اعظم برخورداری در کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم برخورداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483069 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم برخورداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم برخورداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم برخورداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم برخورداری متخصص جراحی لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاراسکوپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم برخورداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.