دکتر آزاده شمسی

دکتر آزاده شمسی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

124555
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

مشهد، خیابان چمران، بین چمران 13 و 15، ساختمان جم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزاده شمسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده شمسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدشریف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آزاده شمسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده شمسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده شمسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده شمسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده شمسی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده شمسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده شمسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده شمسی کجا است؟
دکتر آزاده شمسی 1 مطب در مطب خیابان چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده شمسی را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده شمسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده شمسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده شمسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده شمسی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده شمسی چه زمانی است؟
دکتر آزاده شمسی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده شمسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده شمسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آزاده شمسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده شمسی 5 از 5 است.

درباره دکتر آزاده شمسیدکتر آزاده شمسی dr azadeh shamsi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر آزاده شمسی در مشهد، خیابان چمران، بین چمران 13 و 15، ساختمان جم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده شمسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده شمسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده شمسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده شمسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده شمسی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده شمسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.