دکتر ازاده مختاری اردکانی

دکتر ازاده مختاری اردکانی

فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

تخصص قلب و عروق

کرمان

کد نظام پزشکی

106656
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب
 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

کرمان، بلوار فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3، واحد 3

تلفن:03432234780

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ازاده مختاری اردکانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ازاده مختاری اردکانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من اولين بار برای چکاپ قلب رفتم پیش خانم دکتر خدارو شکر مشکلی نداشتم اکو هم انجام دادم خیلی خوب فهمیده مهربان و صبور بودن انشالله همیشه سلامت باشن ممنونم ازشون.

حبیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی خوش برخورد و باسواد.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار ماهر و تیز و با اخلاقی هستند

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یکی از بی نظیر ترین طبیبان که انسانیت را در طبابت به منصه ظهور گذاشته است طبیبی با وجدان پاک و وارستگی وفروتنی مثال زدنی ارزوی طول عمر سعادت وموفقیت روز افزون را از خداوندمتعال برایشان ارزومندم پورمیرزایی

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ازاده مختاری اردکانی
نوبت مطب بلوار فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، بلوار فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3، واحد 3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ازاده مختاری اردکانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ازاده مختاری اردکانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ازاده مختاری اردکانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ازاده مختاری اردکانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ازاده مختاری اردکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ازاده مختاری اردکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ازاده مختاری اردکانی کجا است؟
دکتر ازاده مختاری اردکانی 1 مطب در مطب بلوار فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ازاده مختاری اردکانی را ببینید.
+
آیا دکتر ازاده مختاری اردکانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ازاده مختاری اردکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ازاده مختاری اردکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ازاده مختاری اردکانی متخصص الکتروفیزیولوژی بالینی قلب و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ازاده مختاری اردکانی چه زمانی است؟
دکتر ازاده مختاری اردکانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ازاده مختاری اردکانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ازاده مختاری اردکانی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر ازاده مختاری اردکانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ازاده مختاری اردکانی 5 از 5 است.

درباره دکتر ازاده مختاری اردکانیدکتر ازاده مختاری اردکانی dr azadeh mokhtari ardakani از دکترهای متخصص الکتروفیزیولوژی بالینی قلب کرمان هستند. مطب دکتر ازاده مختاری اردکانی در کرمان، بلوار فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ازاده مختاری اردکانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432234780 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ازاده مختاری اردکانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ازاده مختاری اردکانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ازاده مختاری اردکانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ازاده مختاری اردکانی متخصص الکتروفیزیولوژی بالینی قلب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله الکتروفیزیولوژی بالینی قلب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ازاده مختاری اردکانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.