کد نظام پزشکی

۷۳۷۴۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیام شمالی

آدرس:

ارومیه، خیام شمالی، کوچه خان باباخان، روبه روی مجتمع ایران مهر، ساختمان ارگ، طبقه2، واحد9

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه نمکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیام شمالی
دکتر عاطفه نمکی
دکتر عاطفه نمکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه نمکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه نمکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه نمکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه نمکی چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه نمکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه نمکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه نمکی کجا است؟
دکتر عاطفه نمکی 1 مطب در مطب خیام شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عاطفه نمکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه نمکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه نمکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه نمکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه نمکی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه نمکی چه زمانی است؟
دکتر عاطفه نمکی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه نمکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه نمکی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عاطفه نمکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه نمکی 0 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه نمکیدکتر عاطفه نمکی dr atefeh namaki از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی ارومیه هستند. مطب دکتر عاطفه نمکی در ارومیه، خیام شمالی، کوچه خان باباخان، روبه روی مجتمع ایران مهر، ساختمان ارگ، طبقه2، واحد9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه نمکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04432254097 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه نمکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه نمکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه نمکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه نمکی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه نمکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.