%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

127863

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

شیراز، هفت تیر، نبش اردیبهشت، ساختمان پرند، طبقه 5، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاطفه اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفت تیر
دکتر عاطفه اکبری
دکتر عاطفه اکبری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه اکبری کجا است؟
دکترعاطفه اکبری مطب هفت تیر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عاطفه اکبری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه اکبری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه اکبری چه زمانی است؟
دکتر عاطفه اکبری از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه اکبری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عاطفه اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه اکبری 5 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه اکبریدکترعاطفه اکبری dr atefeh akbari از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر عاطفه اکبری در شیراز، هفت تیر، نبش اردیبهشت، ساختمان پرند، طبقه 5، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318486 ، 07132317947 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه اکبری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.