دکتر اشرف السادات جلالی فر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

رشت

کد نظام پزشکی

۲۲۰۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه4، واحد47

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گلسار
دکتر اشرف السادات جلالی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اشرف السادات جلالی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشرف السادات جلالی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اشرف السادات جلالی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اشرف السادات جلالی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت اشرف السادات جلالی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف السادات جلالی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اشرف السادات جلالی فر کجا است؟
دکتر اشرف السادات جلالی فر 1 مطب در مطب گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اشرف السادات جلالی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اشرف السادات جلالی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف السادات جلالی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اشرف السادات جلالی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشرف السادات جلالی فر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اشرف السادات جلالی فر چه زمانی است؟
دکتر اشرف السادات جلالی فر از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف السادات جلالی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اشرف السادات جلالی فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اشرف السادات جلالی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اشرف السادات جلالی فر 0 از 5 است.

درباره دکتر اشرف السادات جلالی فر

دکتر اشرف السادات جلالی فر dr ashrafosadat jalalifar از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر اشرف السادات جلالی فر در رشت، چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه4، واحد47 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اشرف السادات جلالی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332117959 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اشرف السادات جلالی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اشرف السادات جلالی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اشرف السادات جلالی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اشرف السادات جلالی فر تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اشرف السادات جلالی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.