دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، انتهای بلوار کشاورز, بیمارستان امام خمینی، کلینیک کلورکتال

تلفن:02161190000

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر انور الیاسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر انور الیاسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار کشاورز
تهران - تهران، انتهای بلوار کشاورز, بیمارستان امام خمینی، کلینیک کلورکتال


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر انور الیاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر انور الیاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر انور الیاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر انور الیاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت انور الیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر انور الیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر انور الیاسی کجا است؟
دکتر انور الیاسی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر انور الیاسی را ببینید.
+
آیا دکتر انور الیاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر انور الیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر انور الیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر انور الیاسی متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر انور الیاسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر انور الیاسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر انور الیاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر انور الیاسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر انور الیاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر انور الیاسی 0 از 5 است.
درباره دکتر انور الیاسی


دکتر انور الیاسی dr anvar elyasi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر انور الیاسی در تهران، انتهای بلوار کشاورز, بیمارستان امام خمینی، کلینیک کلورکتال واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر انور الیاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02161190000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر انور الیاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر انور الیاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر انور الیاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر انور الیاسی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر انور الیاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.