دکتر امین صالحی مقدم

دکتر امین صالحی مقدم

تخصص چشم پزشکی

کرمان

کد نظام پزشکی

20513

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص

تلفن:03432456530

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین صالحی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امین صالحی مقدمسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین صالحی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین صالحی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین صالحی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین صالحی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت امین صالحی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین صالحی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین صالحی مقدم کجا است؟
دکتر امین صالحی مقدم 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امین صالحی مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر امین صالحی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین صالحی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین صالحی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین صالحی مقدم متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین صالحی مقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امین صالحی مقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین صالحی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین صالحی مقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امین صالحی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین صالحی مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر امین صالحی مقدمدکتر امین صالحی مقدم dr amin salehi moghadam از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر امین صالحی مقدم در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین صالحی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432456530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین صالحی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین صالحی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین صالحی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین صالحی مقدم متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین صالحی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.