دکتر آمنه امامی

دکتر آمنه امامی

تخصص جراحی لثه

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

106685

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی لثه
  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب میدان اطلسی

آدرس:

یزد، میدان اطلسی، ساختمان پزشکان اطلسی

تلفن:03538261274

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آمنه امامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آمنه امامیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آمنه امامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آمنه امامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آمنه امامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آمنه امامی چقدر است؟
هزینه ویزیت آمنه امامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آمنه امامی کجا است؟
دکتر آمنه امامی 1 مطب در مطب میدان اطلسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آمنه امامی را ببینید.
+
آیا دکتر آمنه امامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه امامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آمنه امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آمنه امامی متخصص جراحی لثه و دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آمنه امامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آمنه امامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه امامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آمنه امامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آمنه امامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آمنه امامی 0 از 5 است.

درباره دکتر آمنه امامیدکتر آمنه امامی dr ameneh emami از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر آمنه امامی در یزد، میدان اطلسی، ساختمان پزشکان اطلسی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آمنه امامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538261274 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آمنه امامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آمنه امامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آمنه امامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آمنه امامی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آمنه امامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.