دکتر علیرضا ایجاب

پزشک عمومی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۰۴۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان منیریه

آدرس:

تهران، خیابان شهید معیری، نرسیده به میدان منیریه، کوچه شهید ایزدی نیک، پلاک 26 طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علیرضا ایجاب بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان منیریه
دکتر علیرضا ایجاب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا ایجاب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا ایجاب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا ایجاب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا ایجاب چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا ایجاب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ایجاب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا ایجاب کجا است؟
دکتر علیرضا ایجاب 1 مطب در مطب میدان منیریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا ایجاب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا ایجاب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ایجاب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا ایجاب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا ایجاب متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا ایجاب چه زمانی است؟
دکتر علیرضا ایجاب از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ایجاب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا ایجاب چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا ایجاب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا ایجاب 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا ایجاب

دکتر علیرضا ایجاب dr alireza ijab از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا ایجاب در تهران، خیابان شهید معیری، نرسیده به میدان منیریه، کوچه شهید ایزدی نیک، پلاک 26 طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا ایجاب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155385887 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا ایجاب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا ایجاب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا ایجاب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا ایجاب پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا ایجاب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.