دکتر علیرضا حقوقی

دکتر علیرضا حقوقی

کد نظام پزشکی: 96888
5 (6 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
41 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علیرضا حقوقی

مطب خیابان شریعتی
آدرس: تهران - تهران، خیابان شریعتی، روبروی میرداماد، پلاک 1161، طبقه اول
اولین نوبت آزاد: یکشنبه 6 خرداد | 19:00

نظرات درباره دکتر علیرضا حقوقی

5
از 6 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/13)
نوبت دهی مطب
(1403/02/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: بررسی عروق قلب بعلت رسوب کلسیم در رگهای قلب
حمید(1402/06/06)
نوبت دهی مطب
(1402/06/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی وحاذق
ندا(1402/05/16)
(1402/05/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دقیق با اخلاق با سواد با انرژی مثبت زیاد بسیار صبور و مهربان
میترا(1402/04/22)
نوبت دهی مطب
(1402/04/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی و بادقت و حوصله وقت گذاشتند. تشخیص درست
ثریا(1401/11/08)
(1401/11/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار خوشحالم که با چنین پزشک حاذق و مهربانی آشنا شدیم من و همسرم از بیماران ایشان هستیم و همیشه با درایت و صبر و علی الخصوص همیشه در دسترس بودن مشکل ما را حل کردند امیدوارم همیشه در پناه حق موفق باشند
فتانه(1401/05/31)
نوبت دهی مطب
(1401/05/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوش برخورد. تشخیص خوب. بدون انتقال استرس
علت مراجعه: پیگیری روند درمان

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا حقوقی

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا حقوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا حقوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا حقوقی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا حقوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا حقوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حقوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا حقوقی کجا است؟
دکتر علیرضا حقوقی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا حقوقی را ببینید.
آیا دکتر علیرضا حقوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حقوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا حقوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا حقوقی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا حقوقی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا حقوقی از روز یکشنبه 6 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حقوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا حقوقی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر علیرضا حقوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا حقوقی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا حقوقیدکتر علیرضا حقوقی dr alireza hoghughi از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر علیرضا حقوقی در تهران، خیابان شریعتی، روبروی میرداماد، پلاک 1161، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا حقوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122844063 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا حقوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا حقوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا حقوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا حقوقی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا حقوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.